top of page

Moonart tapybos studija

Tapyba

Ar teko tapyti ant drobės? Ar teko girdėti, kad ne tik oras, bet ir spalvos būna šiltos ir šaltos? Ar žinote kokios jos? Ar teko girdėti apie spalvų ratą ir jį nutapyti? O ar žinojote, kad tapyti galima ne tik teptuku, bet ir mentele? Ar teko patirti, kad tapyba – tarsi antistresinė meditacija, kurios metu visos mintys ar negatyvios emocijos pasilieka „kažkur kitur“? Daugybė klausimų ir paslapčių, kurias atskleisti, atrasti ir pajusti padės Moonart tapybos studija.

Autentiškumas

Moonart - tai STUDIJA, kurioje šeimininkauja laisvė. Tai STUDIJA, kur vaikai ir suaugusieji kuria laisvai, be suvaržymų. Čia nėra vietos konkurencijai. Mūsų tikslas - pasiekti, kad paveikslas kalbėtų už tapytoją ir išlaisvintų jo autentiškumą. Čia lankytojai lavina ne tik TAPYBOS įgūdžius, bet, pirmiausia, gerai praleidžia laiką kurdami ir atskleisdami savo gebėjimus.

Išlaisvinta fantazija

Vaikų fantazija beribė. Nustebsite, bet suaugusiųjų - taip pat. Tačiau kasdienybėje esame apriboti taisyklių ir normų, kaip reikia ir kaip nereikia daryti. Moonart TAPYBOS STUDIJA kviečia kurti laisvai ir improvizuoti, eksperimentuoti, būti impulsyviais, netobulais, kukliais arba drastiškais. Mums svarbu, kad kiekvienas čia atėjęs atrastų kūrybą kaip stebuklą.

IMG_5883.JPG

Mūsų tikslai

  Auginti  vaiko pasitikėjimą savimi 

☼    Auginti  kūrybingas asmenybes

☼ Mokinti  piešti ir tapyti

☼   Skatinti  kūrybiškumą

☼   Mokinti  priimti meną, o ne kritikiuoti

☼   Mokinti  tapybos technikų įvairovės

☼   Supažindinti su spalvų  pasauliu

☼   Neskatinti  konkurencijos

☼   Sudominti vaikus, patenkinti jų smalsumą

☼   Priimti  vaiko kūrybą, jos nekritikuojant

☼   Dėstyti visus piešimo ir tapybos pagrindus

☼    Su mumis piešti pavyksta kiekvienam

bottom of page