top of page
119007079_338463624178983_60484882301139

Filosofija

Jei užėjote į mūsų svetainę, panašu, jog jus domina prasmingas laisvalaikis, dailė, KŪRYBA, TAPYBA. MoonArt STUDIJA nėra klasikinio profilio dailės mokykla ar dailės būrelis. Čia nėra terminų, pažymių, vertinimų „gerai ar „blogai. TAPYBOS STUDIJOS užsiėmimai tiek vaikams, tiek suaugusiems padės pailsėti ar išveikti įvairias emocijas. Siekiame, jog valandėlė su teptuku ir dažais taptų savotiška terapija, o ne įsipareigojimu. Mums svarbu, kad kiekvienas čia atėjęs patirtų kūrybos džiaugsmą, o ne „piešimą teisingai ir gražiai, kad pasijaustų kūrėju, išlaisvintų save iš rėmų, augintų pasitikėjimą savimi. Čia nėra „kas gražiau, kas geriau, čia visi yra nuostabūs.
Užsiėmimai vaikams vyksta du kartus per savaitę, suaugusiems - kartą. Visomis priemonėmis mes jau pasirūpinome! Daugiau apie tvarkaraščius ir kainas rasite čia.
Užsiregistruokite ir kartu nerkim į laisvos kūrybos vandenyną.

Įkūrėja

Esu Živilė, architektė ir trijų vaikų mama. Norisi pabrėžti šiuos, regis, nesugretinamus žmogaus gyvenimo polius – profesiją ir šeimyninį statusą – nes be jų, ko gero, nebūtų ir Moonart tapybos studijos. Tapyba mane lydi visą gyvenimą. Vaikystėje supo spalvos, drobės, dažai ir teptukai, nes tėtis taip pat mėgo tapyti. Paauglystėje baigiau Marijampolės dailės mokyklą, vėliau - Vilniaus dailės akademiją, kur įgijau architektės specialybę, bei magistrantūros studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete. 15 metų žinias ir estetinį pašaukimą taikiau praktikoje: projektavau namų erdves, kūriau interjerus, tapiau jiems paveikslus.

Sukūrus šeimą, pradėjau domėtis vaikų pasauliu, jų raida ir augimu. Vaikystė – ypatingai gražus, tačiau kartu ir labai trapus žmogaus gyvenimo tarpsnis, todėl man aktualu, kaip galiu mažiesiems suteikti saugumo, ramybės jausmą, didinti pasitikėjimą savimi. Ieškojimai atvedė į savanorystę Vaikų linijoje. Taip mano aplinkoje vaikų atsirado vis daugiau ir daugiau, o kartu augo rūpestis ir meilė jiems. Būtent tai ir įkvėpė įkurti tapybos studiją – saugumo ir ramybės oazę, kur kiekvienas gali būti savimi, išreikšti jausmus kūrybiškai, nebijoti klysti ir žinoti, jog nebus kritikuojamas. Tikiu, jog tai, ką darau yra prasminga, todėl darau tai iš visos širdies ir su dideliu užsidegimu.

IMG_6859.JPG
bottom of page