top of page
image00046_edited.jpg

Vandenyno gelmėse

Rugpjūčio 5-9 d., skirta 9-15 metų vaikams, Moonart studija 2, Naugarduko g. 15, mokytoja Agnė (VIETŲ NEBĖRA)

Rugpjūčio 19-23 d., skirta 9-12 metų vaikams, Moonart studija 1, Naugarduko g. 13, mokytoja Živilė (VIETŲ NEBĖRA)

Vandens pasaulis yra nuostabus ir labai palankus tapybai. Ryškios spalvos, daug įvairios augmenijos ir gyvūnijos: delfinai, orkos, žuviukas Nemo, vėžliai, ryškiosios medūzos, koralai, įvairiausios kriauklės, nuskendę laivai ir pamesti piratų lobiai. Begalė mėlynos spalvos, kurioje atrasime ir visą spalvų pasaulį. Kas neria kartu?

Tapybos stovykloje skatinsime vaikus išreikšti savo mintis, jausmus ir idėjas per vizualines formas. Sudaryta programa padės ugdyti vaikų sąmoningumą, dėmesingumą ir susitelkimą bei atskleisit savo unikalumą ir individualumą įvairiomis kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklautojams suteiksime geras sąlygas kūrybai ir poilsiui, saugią emocinę aplinką. Vaikai sužinos apie meną, jo stilius, įgis tapybos ir piešimo pagrindų, lavins savo kūrybiškumą, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Kaip tikri menininkai, naudosime molbertus, paletes, susipažinsime ir pritaikysime įvairias tapybos technikas, tapysime ant drobių, kursime paveikslams pavadinimus ir surengsime savo darbų parodą! Stovyklos metu vaikai nutapys tris 40x50 cm paveikslus.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, V. Kasiulio dailės muziejų, Forum cinemas kino teatrą.

Stovyklos kaina studijos bendruomenės nariams 250 Eur, svečiams 260 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, ledai, bilietai į muziejų ir kino teatrą, drobės, visos tapybos priemonės ir tapytojo apdovanojimas.

bottom of page