top of page

Interpretacija

Rugpjūčio 5-9 d., skirta 11-16 metų jaunimui, Moonart studija 1, Naugarduko g. 13, mokytoja Živilė

Stovyklos metu susipažinsime su garsiausiais pasaulio paveikslais ir juos savaip interpretuosime. Pasitelkę kūrybiškumą, pasaulinius šedevrus pertapysime iš kiekvieno stovyklautojo asmeninės perspektyvos. Mona Liza su ūsais? O gal su karūna? Išlaisvinsime fantaziją ir garsiems paveikslams suteiksime savo tapybos prieskonio, pridėsime įdomesnių ir provokuojančių detalių. Nusimato tikrai smagi tapybos kelionė.

Tapybos stovykloje skatinsime vaikus išreikšti savo mintis, jausmus ir idėjas per vizualines formas. Sudaryta programa padės ugdyti vaikų sąmoningumą, dėmesingumą ir susitelkimą bei atskleisit savo unikalumą ir individualumą įvairiomis kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklautojams suteiksime geras sąlygas kūrybai ir poilsiui, saugią emocinę aplinką. Vaikai sužinos apie meną, jo stilius, įgis tapybos ir piešimo pagrindų, lavins savo kūrybiškumą, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Kaip tikri menininkai, naudosime molbertus, paletes, susipažinsime ir pritaikysime įvairias tapybos technikas, tapysime ant drobių, kursime paveikslams pavadinimus ir surengsime savo darbų parodą! Stovyklos metu vaikai nutapys tris 40x50 cm paveikslus.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, V. Kasiulio dailės muziejų, Forum cinemas kino teatrą.

Stovyklos kaina studijos bendruomenės nariams 250 Eur, svečiams 260 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, ledai, bilietai į muziejų ir kino teatrą, drobės, visos tapybos priemonės ir tapytojo apdovanojimas.

bottom of page