top of page
IMG_6342.JPG

Šeštadienio tapyba

Jei vaikų šiokiadienių vakarai skirti draugams, namų darbams ar kitiems būreliams, šeštadienio tapyba kaip tik jiems. Atidarytoje antrojoje Moonart studijoje kviečiame susitikti šeštadieniais, kuomet taip pat skatinsime vaikus atsiskleisti, išreikšti save per formas ir spalvas, nebijoti ieškoti ir išdrįsti eksperimentuoti.

 

Moonart studijos pagrindinės vertybės – saviraiškos laisvė ir emocinis saugumas, todėl mūsų komanda ypatingai stengiasi, kad kiekvienas vaikas gerai jaustųsi ir patirtų tapymo malonumą. Mokytojai dirba individualiai su kiekvienu vaiku pagal jo amžių ir pasirinktą piešinį. Taip išvengiame konkurencijos, nes mene jos tiesiog negali būti! Tapydami skirtingus darbus, vaikai džiaugiasi vieni kitų kūriniais, pataria, palaiko, diskutuoja, pasisemia idėjų. Taip auginame mažųjų pasitikėjimą savimi ir mokome priimti meną, o ne kritikuoti.

 Užsiėmimų metu vaikai tapo akriliniais dažais, tik ant drobių. Visas pamokoms reikalingas priemones duodame mes – jums nereikia niekuo rūpintis.

 

Vaikų amžius 8-13 m.  

Būrelis vyksta šeštadieniais Naugarduko g. 15, Moonart 2 studijoje:

1 gr. 10-12 val.

2 gr. 12-14 val.

užsiėmimo trukmė 2 val., kaina mėnesiui - 60 Eur*.

 

* už didesnes nei 40x50 drobes taikomas papildomas mokestis

2023/2024 m. mokslo metų trukmė – rugsėjo 11 d. - birželio 14 d.

Tapybos studija atostogaus:

spalio 30 d. - lapkričio 3 d.

gruodžio 27 d. - sausio 5 d.

vasario 19 - 23 d.

balandžio 2 - 5 d.

Registracija į būrelį el. paštu moonart.studija@gmail.com.

Užsiėmimai prasidės, surinkus grupę. 

IMG_6342.JPG
bottom of page