top of page
saule2.jpg

Saulė

liepos 10-17 d., stovykla 9-14 metų vaikams

Vietų į šią stovyklą nebėra. Galite registruotis el. paštu moonart.studija@gmail.com ir jei atsiras vieta, mes jus informuosime.

Saulės ir gamtos tapyba – nuostabus būdas žaisti ryškiais spalvų tonais, išreikšti šilumą ir energiją. Tai yra tema, kuri neabejotinai leis atsiskleisti menininko kūrybiškumui. Stovyklos metu išbandysime skirtingus stilius, eksperimentuodami įvairiomis technikomis ir efektais išmoksime tapyti šešėlius, saulės kompozicijas peizažuose ir sukursime unikalų gamtos vaizdą.

Stovyklos metu vaikai mokomi dailės pagrindų, piešimo, komponavimo subtilybių, paveikslų pavadinimo parinkimo niuansų. Siekiame padėti atsiskleisti mažųjų kūrybiškumui, suteikti žinių ir skatinti pasitikėjimą savimi, todėl visada stengiamės suteikti vaikams geras sąlygas tiek poilsiui, tiek kūrybai.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, Forum cinemas kino teatrą, menininkų parodą Vilniaus rotušėje.

Stovyklos kaina 270 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, bilietai į muziejus, galerijas ir kino teatrą, drobės ir tapybos priemonės.

saule_edited.jpg
bottom of page