top of page

Mistinis pasaulis

Liepos 22-26 d., skirta 8-12 metų vaikams, Moonart studija 2, Naugarduko g. 15, mokytoja Agnė (VIETŲ NEBĖRA)

Liepos 29 - rugpjūčio 2 d., skirta 9-15 metų vaikams, Moonart studija 1, Naugarduko g. 13, mokytoja Živilė (VIETŲ NEBĖRA)

Liepos 29-rugpjūčio 2 d., skirta 9-15 metų vaikams,  Moonart studija 2, Naugarduko g. 15, mokytoja Agnė

Tapybos pasaulis kupinas ne tik fantazijos, bet ir mistikos. Paveiksle gali atsirasti patys netikėčiausi dalykai: skraidantys banginiai danguje, grybai, aukštesni už žmogų, šviečiančios upės miške. Kiek daug galima prikurti ir prigalvoti! Nekantraujame atrasti, kur mus nuves šios stovyklos mistinio pasaulio paslaptys. Nusimato geriausias laikas, kuomet nereikės svarstyti, ar taip iš tiesų gali būti realybėje.

 

Tapybos stovykloje skatinsime vaikus išreikšti savo mintis, jausmus ir idėjas per vizualines formas. Sudaryta programa padės ugdyti vaikų sąmoningumą, dėmesingumą ir susitelkimą bei atskleisit savo unikalumą ir individualumą įvairiomis kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklautojams suteiksime geras sąlygas kūrybai ir poilsiui, saugią emocinę aplinką. Vaikai sužinos apie meną, jo stilius, įgis tapybos ir piešimo pagrindų, lavins savo kūrybiškumą, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Kaip tikri menininkai, naudosime molbertus, paletes, susipažinsime ir pritaikysime įvairias tapybos technikas, tapysime ant drobių, kursime paveikslams pavadinimus ir surengsime savo darbų parodą! Stovyklos metu vaikai nutapys tris 40x50 cm paveikslus.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, V. Kasiulio dailės muziejų, Forum cinemas kino teatrą.

Stovyklos kaina studijos bendruomenės nariams 250 Eur, svečiams 260 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, ledai, bilietai į muziejų ir kino teatrą, drobės, visos tapybos priemonės ir tapytojo apdovanojimas.

image00031_edited.jpg
bottom of page