top of page

Meksikos paslaptys

Liepos 8-12 d., skirta 9-15 metų vaikams, Moonart studija 1, Naugarduko g. 13, mokytoja Živilė

Liepos 15-19 d., skirta 9-12 metų vaikams, Moonart studija 2, Naugarduko g. 15, mokytoja Agnė

Liepos 22-26 d., skirta 9-15 metų vaikams, Moonart studija 1, Naugarduko g. 13, mokytoja Živilė

Egzotinė šalis su savo paslaptimis leis pajausti kažką naujo ir kitokio. Meksikos gamta! Meksikos spalvos! Meksikos augmenija! Meksikos gyvūnija! Meksikos tradicijos! Tai viena ryškiausių tapybos stovyklų. Bus daug spalvų, įvairių tapybos technikų, papasakosime įdomių faktų apie Meksikos kultūrą ir garsiausius jos menininkus. Laukia tikra tapybos ir paveikslų kelionė!

 

Tapybos stovykloje skatinsime vaikus išreikšti savo mintis, jausmus ir idėjas per vizualines formas. Sudaryta programa padės ugdyti vaikų sąmoningumą, dėmesingumą ir susitelkimą bei atskleisit savo unikalumą ir individualumą įvairiomis kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklautojams suteiksime geras sąlygas kūrybai ir poilsiui, saugią emocinę aplinką. Vaikai sužinos apie meną, jo stilius, įgis tapybos ir piešimo pagrindų, lavins savo kūrybiškumą, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Kaip tikri menininkai, naudosime molbertus, paletes, susipažinsime ir pritaikysime įvairias tapybos technikas, tapysime ant drobių, kursime paveikslams pavadinimus ir surengsime savo darbų parodą! Stovyklos metu vaikai nutapys tris 40x50 cm paveikslus.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, V. Kasiulio dailės muziejų, Forum cinemas kino teatrą.

Stovyklos kaina 260 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, ledai, bilietai į muziejų ir kino teatrą, drobės, visos tapybos priemonės ir tapytojo apdovanojimas.

image00044.jpeg
bottom of page