top of page
image00003.jpeg

Kitoks portretas

Liepos 15-19 d., skirta 10-15 metų jaunimui, Moonart studija 1, Naugarduko g. 13, mokytoja Živilė

Ši stovykla padės vaikams suprasti, kaip piešiamas žmogaus veidas ir kaip galima pridėti savo fantazijos prieskonių. Stovyklos metu mokinsimės tapyti portretą ir įvairiai jį interpretuoti, kursime neįprastus portretus. Ką stovyklautojas sukurs, įžvelgs ir sugalvos kitaip? Laukia labai įdomi stovyklą su dideliu bagažu žinių ir išlaisvinta fantazija.

 

Tapybos stovykloje skatinsime vaikus išreikšti savo mintis, jausmus ir idėjas per vizualines formas. Sudaryta programa padės ugdyti vaikų sąmoningumą, dėmesingumą ir susitelkimą bei atskleisit savo unikalumą ir individualumą įvairiomis kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklautojams suteiksime geras sąlygas kūrybai ir poilsiui, saugią emocinę aplinką. Vaikai sužinos apie meną, jo stilius, įgis tapybos ir piešimo pagrindų, lavins savo kūrybiškumą, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Kaip tikri menininkai, naudosime molbertus, paletes, susipažinsime ir pritaikysime įvairias tapybos technikas, tapysime ant drobių, kursime paveikslams pavadinimus ir surengsime savo darbų parodą! Stovyklos metu vaikai nutapys tris 40x50 cm paveikslus.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, V. Kasiulio dailės muziejų, Forum cinemas kino teatrą.

Stovyklos kaina studijos bendruomenės nariams 250 Eur, svečiams 260 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, ledai, bilietai į muziejų ir kino teatrą, drobės, visos tapybos priemonės ir tapytojo apdovanojimas.

image00004.jpeg
bottom of page