top of page
interpretacija.jpg

Interpretacija

liepos 24-28 d., liepos 31-rugpjūčio 4 d.,

stovykla 10-14 metų jaunimui

Vietų į šią stovyklą nebėra. Kviečiame registruotis el. paštu moonart.studija@gmail.com ir jei atsiras vieta, mes jus informuosime.

Paveikslų interpretacijos padeda geriau suprasti meną, jo reikšmę kultūroje. Taip pat tai ypač vertinga ugdymo priemonė, ugdanti jaunuolių kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir meninį suvokimą. Stovyklos metu susipažinsime su garsiausiais pasaulio paveikslais bei pažvelgsime į juos iš kiekvieno vaiko asmeninės perspektyvos. Stovyklautojai savaip interpretuos šiuos šedevrus, išlaisvinę fantaziją ir kūrybiškumą pabandys juos pertapyti. Garsiems paveikslams suteiksime savo tapybos „priekonio“, pridėsime įdomesnių ar netgi provokuojančių detalių.

Stovyklos metu vaikai mokomi dailės pagrindų, piešimo, komponavimo subtilybių, paveikslų pavadinimo parinkimo niuansų. Siekiame padėti atsiskleisti mažųjų kūrybiškumui, suteikti žinių ir skatinti pasitikėjimą savimi, todėl visada stengiamės suteikti vaikams geras sąlygas tiek poilsiui, tiek kūrybai.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, Forum cinemas kino teatrą, menininkų parodą Vilniaus rotušėje.

Stovyklos kaina 270 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, bilietai į muziejus, galerijas ir kino teatrą, drobės ir tapybos priemonės.

interpretacija1.jpg
bottom of page