top of page
image00030.jpeg

Gyvūnų magija

Liepos 1-5 d., skirta 10-15 metų jaunimui, Moonart studija 1, Naugarduko g. 13, mokytoja Živilė

Tai stovykla, kuri pakvies pasinerti į fantazijos pasaulį, kupiną neįprastų ir nežemiškų dalykų. Ar teko matyti kaip meška geria arbatą iš porcelianinio puodelio? O kaip juodoji pantera kepa savo gimtadienio tortą? Koks pasaulis būtų, jeigu gyvūnai gyventų žmogišką gyvenimą? Kaip tai atrodytų? Išlaisvinsime kūrybiškumą ir nutapysime pačius fantastiškiausius paveikslus!

Tapybos stovykloje skatinsime vaikus išreikšti savo mintis, jausmus ir idėjas per vizualines formas. Sudaryta programa padės ugdyti vaikų sąmoningumą, dėmesingumą ir susitelkimą bei atskleisit savo unikalumą ir individualumą įvairiomis kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklautojams suteiksime geras sąlygas kūrybai ir poilsiui, saugią emocinę aplinką. Vaikai sužinos apie meną, jo stilius, įgis tapybos ir piešimo pagrindų, lavins savo kūrybiškumą, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Kaip tikri menininkai, naudosime molbertus, paletes, susipažinsime ir pritaikysime įvairias tapybos technikas, tapysime ant drobių, kursime paveikslams pavadinimus ir surengsime savo darbų parodą! Stovyklos metu vaikai nutapys tris 40x50 cm paveikslus.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, V. Kasiulio dailės muziejų, Forum cinemas kino teatrą.

Stovyklos kaina 260 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, ledai, bilietai į muziejų ir kino teatrą, drobės, visos tapybos priemonės ir tapytojo apdovanojimas.

image00035.jpeg
bottom of page