top of page
image00001.jpeg

Amazonėje

Rugpjūčio 19-23 d., skirta 8-13 metų vaikams, Moonart studija 2, Naugarduko g. 15, mokytoja Agnė

Amazonės miškai žavi savo ryškiaspalve augmenija ir įvairia gyvūnija. Čia galime sutikti įvairaus dydžio, spalvų ir formų gyvūnų – nuo didžiųjų panterų iki mažųjų roplių ar spalvingųjų paukščių. Amazonėje taip pat galime rasti milžiniškas ūdras, staugiančias beždžiones, geltonąjį skorpioną. Ar žinai kaip jie atrodo? Tapyti šiuos gyvūnus – išties įdomus kūrybos procesas, leidžiantis išreikšti jų grožį ir unikalumą. Pabandykime!

Tapybos stovykloje skatinsime vaikus išreikšti savo mintis, jausmus ir idėjas per vizualines formas. Sudaryta programa padės ugdyti vaikų sąmoningumą, dėmesingumą ir susitelkimą bei atskleisit savo unikalumą ir individualumą įvairiomis kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklautojams suteiksime geras sąlygas kūrybai ir poilsiui, saugią emocinę aplinką. Vaikai sužinos apie meną, jo stilius, įgis tapybos ir piešimo pagrindų, lavins savo kūrybiškumą, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Kaip tikri menininkai, naudosime molbertus, paletes, susipažinsime ir pritaikysime įvairias tapybos technikas, tapysime ant drobių, kursime paveikslams pavadinimus ir surengsime savo darbų parodą! Stovyklos metu vaikai nutapys tris 40x50 cm paveikslus.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, V. Kasiulio dailės muziejų, Forum cinemas kino teatrą.

Stovyklos kaina studijos bendruomenės nariams 250 Eur, svečiams 260 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, ledai, bilietai į muziejų ir kino teatrą, drobės, visos tapybos priemonės ir tapytojo apdovanojimas.

image00012.jpeg
bottom of page