top of page
image00036.jpeg

Afrikos gyvūnai

Liepos 8-12 d., skirta 8-12 metų vaikams, Moonart studija 2, Naugarduko g. 15, mokytoja Agnė (VIETŲ NEBĖRA)

Afrika garsėja savo išskirtine gamta: įvairių formų ir dydžių gyvūnija bei ryškiaspalve augmenija. Čia galima sutikti nuo didžiųjų dramblių iki spalvingųjų paukščių, akys raibsta nuo sodriai žalių augalų ir karštų oranžinių dykumos tonų. Vienareikšmiškai, tapyti Afriką – svaiginantis procesas, leidžiantis mėgautis kūryba ir padedantis atskleisti šio krašto grožį bei unikalumą.

Tapybos stovykloje skatinsime vaikus išreikšti savo mintis, jausmus ir idėjas per vizualines formas. Sudaryta programa padės ugdyti vaikų sąmoningumą, dėmesingumą ir susitelkimą bei atskleisit savo unikalumą ir individualumą įvairiomis kūrybinėmis priemonėmis.

Stovyklautojams suteiksime geras sąlygas kūrybai ir poilsiui, saugią emocinę aplinką. Vaikai sužinos apie meną, jo stilius, įgis tapybos ir piešimo pagrindų, lavins savo kūrybiškumą, įgaus daugiau pasitikėjimo savimi. Kaip tikri menininkai, naudosime molbertus, paletes, susipažinsime ir pritaikysime įvairias tapybos technikas, tapysime ant drobių, kursime paveikslams pavadinimus ir surengsime savo darbų parodą! Stovyklos metu vaikai nutapys tris 40x50 cm paveikslus.

Per savaitę numatomos 4 išvykos, kurių metu aplankysime MO muziejų, LDS galeriją „Arka“, V. Kasiulio dailės muziejų, Forum cinemas kino teatrą.

Stovyklos kaina studijos bendruomenės nariams 250 Eur, svečiams 260 EUR, į kurią įskaičiuota: sveikai subalansuoti pietūs, pavakarių užkandis, ledai, bilietai į muziejų ir kino teatrą, drobės, visos tapybos priemonės ir tapytojo apdovanojimas.

bottom of page